Kafarowanie konstrukcji PV

W ramach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej zajmujemy się wbijaniem konstrukcji stalowych do wszystkich rodzajów gruntów. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne maszyny gąsienicowe, które są w stanie dojechać w najbardziej niedostępne miejsca i tam wykonać usługę wbicia słupów stalowych pod konstrukcje fotowoltaiczne. Nasze urządzanie kafarujące są w stanie wykonać montaż w gruntach piaszczystych, gliniastych oraz w litej skale. Jesteśmy w stanie wykonać wbijanie słupów na każdym terenie.

 

Precyzja i szybkość wykonania

 

Montaż systemów wolnostojących może być problematyczny, chyba że zdecydujemy się na pomoc prawdziwych fachowców. Wydajność systemów naziemnych może być znacznie wyższą niż konstrukcji dachowych pod warunkiem, że montaż odbędzie się zgodnie ze sztuką. Jeżeli zależy nam na czasie, to warto skorzystać z metody oparcia całej instalacji na palach. W tym celu wykonujemy kafarowanie, które jest najszybszą i najdokładniejszą metodą wbijania słupków za pomocą maszyny. Wykorzystywany przez nas sprzęt dokonuje automatycznego poziomowania wbijanego pali, co umożliwiają szybką i sprawną pracę, gwarantujące oszczędność czasu i pieniędzy.

Jeżeli chcesz, aby na Twoim terenie stanęła wolnostojąca instalacja fotowoltaiczna, to skontaktuj się z nami by poprzez usługę kafarowania szybko i sprawnie uruchomić działanie nowej inwestycji i czerpać korzyści z zielonej energii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Elektrownie fotowoltaiczne TUV
Adres email
Numer telefonu
Treść wiadomości
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

biuro@fotowoltaika-marand.pl

Projekty elektrowni fotowoltaicznych

+48 603 37 22 66 / +48 667 601 206

Przemysłowe elektrownie fotowoltaiczne
Skontaktuj się z nami
Marand - Elektrownie fotowoltaiczne
Marand - Elektrownie fotowoltaiczne Białystok

Kontakt

 

Sienkiewicze 3B
16-070 Choroszcz

+48 603 37 22 66
+48 667 601 206

biuro@fotowoltaika-marand.pl

© MARAND by REDPROJEKT ∵ 2022

Realizacje

Kafarowanie